Kateryna Butko: "Короткі підсумки вчорашньої акції. Дякую всім хто приєднався..."

Kateryna Butko в facebook:

Короткі підсумки вчорашньої акції. Дякую всім хто приєднався, особливо тим, кого не злякала 2-годинна злива Об этом сообщает radio-mb.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вчора нас під ВРУ було під 1000 і ми блокували депутатами виходи. В результаті Рада дала дозвіл на арешт Добкіна, доказова база в справі якого і близько не стої ... ть з доказами бурштинового рєшалова Розенблата. Але у вівторок, коли знімали недоторканність Розенблата і ще 4 нардепів, нас під ВРУ було людей 300 і ми не блокували виходи з неї. В результаті депутати не дали НАБУ дозвіл на арешт і затримання Полякова з Розенблатом у справі із залізобетонними доказами, які лише на Youtube подивилися понад 120 тисяч українців https//www.youtube.com/c/NABUofficial .

Депутати бояться контакту з реальними людьми, бояться так, що, наприклад, господар БПП Кононенко не наважився пройти крізь заблокований Автомайданом вихід. Побачивши активістів і почувши їх запитання, він розвернувся і поспішив назад у ВРУ. Депутатам все більше начхати на МВФ і ЄС, журналістів та їх матеріали, а от людей вони бояться до тримтіння в колінах. Наше розуміння цього їхнього страху - найважливіший урок політичного сезону, що закінчився. Цей їх страх - наш ключ до збереженні досягнутого та надія на нові реформи.

Я щиро дякую всім, хто організував вчорашню акцію від політичних партій які природньо конкурують в інших питаннях до найрізноманітніших громадських середовищ часто з протилежною ідеологічною базою. Поки людей з по-за меж цих груп було не забагато, але це лише початок. Так було завжди спочатку протестують організовані групи, згодом до них долучають громадяни, яких реально дістало. А розенблятсво народних депутатів дістало вже дуже-дуже багатьох.

Відбулося одне непорозуміння з поліцією, яка чомусь вирішила, що зламаний сміттєвоз заглох навпроти ВРУ привезли активісти. Не довго думаючи, поліція почала відтісняти людей, які блокували один з виходів поруч з тим авто. Хлопці Нац.корпусу вирішили, що їх хочуть виштовхати і в діло пішли димові шашки. Як тільки всі заспокоїлися і поліція сформулювала прохання, активісти одразу звільнили вказану ділянку дороги.

Команда Центру Протидії Корупції разом з Автомайданом відповідала за блокування центрального вїзду до ВРУ. До нас доєдналося багато друзів з інших громадських організацій. Двохгодинна злива, яка розігнала проплачений мітинг противників мед.реформи, не лише не припинила наше блокування, а й додала драйву барабанщикам на бочках.

Я дуже хочу, щоб депутати на відпочинку порефлексували емоції, отримані від нашого блокування ВРУ в четвер. Сподіваюся, що зроблені висновки знімуть наразі дуже гостру потребу в продовженні і маштабуванні таких акцій.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя