«Ензим» і «Кормотех» купили медобладнання для трьох львівських лікарень

Львівські компанії «Ензим» і «Кормотех», які раніше заявили, що пожертвують на боротьбу з коронавірусом 4 млн грн, придбали на ці гроші медичне обладнання та системи захисту. Зокрема, благодійники купили два апарати штучної вентиляції легень Hamilton C3, генератори кисню, кардіомонітори, 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2, респіратори і спецкостюми для медперсоналу. Ці необхідні засоби передадуть у три львівські медзаклади.

Об этом сообщает Руспрес

«На старті ми гармонізувались із міським та обласним штабами та залучили медиків, які допомогли визначити реальні потреби шпиталів. Ми обрали три опорні лікарні. Головним пріоритетом є безпека медпрацівників. Станом на зараз усе оплачено, ми починаємо передавати засоби індивідуального захисту для медиків, а також обладнання для пацієнтів», — повідомила голова наглядової ради компанії «Ензим» Олена Вовк.

Придбані засоби розподілять у три лікарні:

  • 2 апарати штучної вентиляції легень Hamilton C3, які передадуть в обласну інфекційну та 8-у лікарню;
  • генератори кисню та кардіомонітори — для військового госпіталю у Винниках та обласної інфекційної лікарні;
  • 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2 — для вищезгаданих опорних закладів і міської лікарні швидкої медичної допомоги;
  • 10 тис. медичних респіраторів;
  • 300 спецкостюмів для медперсоналу.

Придбане обладнання передадуть до медичних установ сьогодні, 24 березня. Також вчора ввечері до Львова прибув військовий літак із тестами на діагностування коронавірусу, а також захисним спорядженням, яке закупили в Китаї.

Нагадаймо, три сервіси таксі погодились безкоштовно довозити львівських лікарів на роботу. Також міська рада веде перемовини з готелями для можливої ночівлі медиків, які чергують у лікарнях з хворими або з підозрою на коронавірус.Джерело статті: “https://zaxid.net/enzim_i_kormoteh_kupili_medobladnannya_dlya_troh_lvivskih_likaren_n1499790”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя