Кабмін збільшить субсидії на 300 гривень та надасть їх також тим, хто став безробітним на карантиніКабінет міністрів підтримав призначення житлових субсидій громадянам, які втратили роботу в період карантину, а також постановив збільшити субсидії для оплати ЖКП в середньому на 300 гривень.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своєму Telegram-каналі.


Повідомляється, що механізм збільшення субсидії має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд.


Для отримання субсидії безробітні мають зареєструватися в службі зайнятості (це можливо зробити онлайн).
"Текстом постанови також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій. Голови ОДА з органами місевого самоврядування мають забезпечити дотримання цих умов", — пише Шмигаль.


Нагадуємо:


Кабінет міністрів підтримав призначення житлових субсидій громадянам, які втратили роботу в період карантину, а також постановив збільшити субсидії для оплати ЖКП в середньому на 300 гривень.


18 березня Президент Володимир Зеленський підписав закони, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу, зокрема, — щодо підтримки платників податків та щодо доступності лікарських засобів і медичних виробів.


Згідно закону на період карантину не нараховуються штрафи і пеня за несплату житлово-комунальних послуг, забороняється зупиняти надання житлово-комунальних послуг у разі їхньої неоплати або оплати не в повному обсязі, заборонене примусове виселення громадян за несплату житлово-комунальних послуг.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/03/25/658508/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя