Іспанія обігнала Китай за кількістю смертей від коронавірусу: 738 жертв за добу

Іспанія побила новий антирекорд смертності від коронавірусу та обійшла навіть Китай, звідки пандемія почала поширюватися по світу.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Так, всього за добу кількість жертв від інфекції в Іспанії зросла на 738 осіб і досягла 3 434, пише DW. Причому в Китаї за час епідемії померла 3 281 особа.

Серед європейських країн Іспанія за рівнем смертності від коронавірусу поступається тільки Італії, де померли 6 820 пацієнтів.

Що стосується числа інфікованих іспанців, то воно також істотно зросло за добу (одразу на 20%) і піднялося до позначки в 47 610.

Коронавірус в Іспанії

Коронавірус в Іспанії

barcelonatm.ru

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • станом на 25 березня коронавірус остаточно перекочував до Європи. Тепер Італія та Іспанія стали епіцентром небезпечного захворювання. Крематорії в обох країнах переповнені.


  • Нагадаємо, 24 березня в Іспанії від коронавірусу померли 514 осіб. Через це показник смертності зріс одразу на 23,6%.


  • Нагадаємо, в Мадриді вирішили зберігати тіла померлих від коронавірусу на ковзанці торгового центру "Льодовий палац". Таке рішення було ухалено через те, що морги та лікарні в столиці Іспанії переповнені.


  • А іспанські військові, які беруть участь у знезараженні будинків для літніх людей, розповіли, що знаходять пенсіонерів, померлих від коронавірусу, просто в ліжках.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/ispaniya-obignala-kitaj-za-kilkistyu-smertej-vid-koronavirusu-738-zhertv-za-dobu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя